به فروشگاه اینترنتی چرم نگار خوش آمدید .

نه راهکار کاربردی برای راحت تر راه رفتن با کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند میتوانند انتخاب ایده عالی برای مزاسمذهای خاص یا حتی استفاده ی روزمره باشند.اما ممکن استدر استفاده از کفش های پاشنه بلند به مشکل بر بخورید.اما با این حال شیفته ی کفش های پاشنه بلند باشید.به همین خاطر نه راهکار برای استفاده ی راحت تر از کفش های پاشنه بلند آماده کرده ایم که  با رعایت کردن آنها به شما راحتی ببشتری در پوشیدن کفش های پاشنه بلند خواهند داد.

۱-نحوه ی راه رفتن خود را تصحیح کنید.

صاف راه رفتن مزایای زیادی دارد.از جمله جلوگیری از مشکلات قلبی،کمردرد و درد عضلات  بدن،و همچنین تعادل راحت تر راه رفتن با کفش پاشنه بلند.با تصحیح نحوه ایستادن از آسیب به ستون فقرات جلوگیری میشود و تعادل بدن برقرار میشود.برای این کار باید کمر خود را کمی به عقب خم کنید تا زمانی که هیچ فشاری به گردن و کمر شما وارد نشود.

۲-کفشی را انتخاب کنید که فیت پای شماست.

هنگام خرید کفش پاشنه بلند باید توجه داشته باشید تا سایز مناسب پای خود را تهیه نمایید.در غیر این صورت ممکن است هنگام راه رفتن پای شما در کفش لیز بخورد و باعث شود تعادل شما به هم بخورد‌حتی ممکن است باعث شود پای شما کاملا از کفش خارج شود.به همین دلیل توصیه میشود هنگام خرید کفش حتما به سایز کفش دقت داشته باشید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.

۳_با پاشنه های کوتاه تر شروع کنید.

از نظر خیلی از خانم ها کفش های با پاشنه ی بلند جلوه ی بیشتری نسبت به کفش با پاشنه های کوتاه دارند.اما در خیلی از موارد کفشپاشنه بلند میتواند مشکل ساز باشد و راه رفتن با آن ها کاری طاقت فرسا به نظر آید.به همین دلیل دوصیه میشود در ابتدا با کفش های با پاشنه کوتاه راه بروید تا پاهایتان به این نوع کفش ها عادت کند و پس از چند هفته یا حتی چند ماه  کفش های قذیمی را با کفش های پاشنه بلند جایگزین کنید.

۴_هرچه پاشنهکلفت تر باشد،راه رفتن راحت تر خواهد بود.

اگر عادت به راه رفتن با کفش پاشنه بلند ندارید،پاشنه های کلفت میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد.چرا که هرچه ضخامت پاشنه بیشتر باشد حفظ تعادل راحت تر بوده و میتوانید با ثبات بیشتری قدم بردارید.به مرور که به راه رفتن با کفش پاشنه بلند عادت کردید میتوانید ضخامت پاشنه ی کفش را کمتر کنید.

۵_از کفش هایقوس دار استفاده کنید.

کفش هایی که در قسمت انگشتان دارای کمی قوس هستند معمولا با آناتومی پا سازگارتر هستند که باعث میشود پاشنه راحت تر از زمین بلند شود.به همین دلیل فشار کمتری به پا وارد میشود و راه رفتن با کفش پاشنه بلند آسان تر میشود.

قبل از پوشیدن کفش های هود در جمع،آن ها را در خانه امتحان کنید تا کفش جا باز کند و همچنین پاهایتان به کفش های حدید عادت کند.این امر همچنین باعث میشود در بیرون از خانه هیچ آسیبی به پا وارد نشود و بتوانید به راحتی قدم بردارید.پیشنهاد میشود برای راحتی بیشتر،قبل از استفاده از کفش پاشنه بلند در بیرون از خانه با آن در مسیر های مختلل مانند فرش و آسفالت و سنگ فرش،با آن برای مدتی تمرین کنید تا کاملا به کفش عادت کنید.

۷_هنگام راهرفتن ابتدا پاشنه ی کفش را روی زمین بگذارید.

راه رفتن با کفش پاشنه بلند کمی با دیگر کفش ها متفاوت است.به طوری که اگر بخواهید با کفش های اسپرت و ورزشی قدم بردارید،میتوانید کف کفش را به طور کامل روی زمین قرار دهید.اما هنگاه راه رفتن با کفش پاشنه بلند بهتر است ابتدا پاشنه را روی زمین بگزارید تا تعادل بهتری بر قرار باشد و راحت تر از کفش پاشنه بلند استفاده کنید.شاید در ابتدا کار مشکلی به نظر آید اما با تمرین میتوانید به این کار عادت کنید.

۸_قدم های کوتاه بردارید.

قبل از دویدن باید راه رفتن را یاد بگیرید.هنگامی که کفش پاشنه بلند به پا میکنید فشار زیادی روی پاشنه های نازک کفش خواهد بود و همین موضوع باعث میشود راه رفتن بسیار سخت تر شود.به همین دلیل باید باید در ابتدا با قدم های کوتاه تمرین کنید تا پا به فرم و استایل کفش پاشنه بلند عادت کند.سپس پس از چند دقیقه که اعتماد به نفس قدم های معمولی را به دست آوردید میتوانید به صورت عادی قدم بردارید.

۹_از کفش خود مراقبت کنید.

نگهداری از کفش ها در بلند مدت میتواند تاثیر زیادی در نحوه راه رفتن داشته باشد.اگر بعد از مدتی در حفظ تعادل خود به مشکل خوردید،یکی از مهم ترین دلایل این مشکل میتواند پاشنه ی کفش باشد که با عوض کردن آن میتوانید این مشکل را برطرف کنید.

دیدگاه ها (0)

هیچ نظری وجود ندارد

    اینستاگرام
    تماس با ما